آقای سئو ایران

آقای سئو در ایران

آقای سئو ایران یک تیم حرفه ای متشکل از با دانش ترین و پر تجربه ترین متخصصان سئو و کارشناسان بهینه سازی سایت مستقر در تهران است که از بهترین برنامه ریزان ، استراتژیست ها ، مشاوران ، کارشناسان ، متخصصان ، تولیدکنندگان محتوا ، آنالیزورهای وب و … با سال ها سابقه آموزشی آکادمیک و تجربه های کاری بسیار موفق بهره می برد.

خدمات ما در آقای سئو عمدتا به دو بخش آموزشی و اجرایی تقسیم بندی می شود که در بخش اجرایی شامل آنالیز و مشاوره سئو رایگان ، آنالیز قدرت سئو سایت ، آنالیز کلمات کلیدی ، تجزیه و تحلیل سایت رقبا ، سئو و بهینه سازی سایت ، تولید محتوا ، لینک سازی و بک لینک ، سئو شبکه های اجتماعی ، بازاریابی آنلاین ، تبلیغات آنلاین ، رپورتاژ آگهی و … می باشد.

در بخش آموزشی نیز تیم ما با بهره گیری از مجرب ترین مدرسان ایرانی با بهره گیری از امکانات مبتنی بر شیوه های حضوری و آنلاین آماده ارائه خدمات : تدریس خصوصی سئو ، برگزاری کلاس آموزش سئو و بهینه سازی سایت به صورت گروهی از مقدماتی تا پیشرفته ، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه در زمینه آموزش الگوریتم های گوگل ، تولید محتوا و بازاریابی محتوایی ،لینک سازی و بک لینک ، سئو شبکه های اجتماعی ، تبلیغات آنلاین ، بازاریابی آنلاین و … می باشد.

شما می توانید با بهره مندی از خدمات آنالیز و مشاوره سئو رایگان ما علاوه بر برخورداری از یک گزارش جامع از نقاط قوت و ضعف موجود در سایتتان ، ضمن مشاهده نمونه کارهای ما از سوابق علمی و تجربی تیم ما نیز بیش از پیش آگاهی پیدا نمایید.

تمام افتخار ما در این گروه این است که با ارائه خدمات حرفه ای و صادقانه در طی سالیان گذشته علاوه بر برقراری و تداوم ارتباط های دوستانه با مجموعه های مختلف مشغول به فعالیت در ایران ، توانستیم فضای رشد روز افزون کسب و کارها که با افزایش فروش آن ها رابطه تنگاتنگی دارد را نیز فراهم نمایم. بنابراین بد نیست به این نکته اشاره داشته باشیم که کلیه خدمات قابل ارائه توسط تیم ما مبتنی بر قوانین جاری بر موتورهای جستجوگر می باشد و ما هرگز برای تسریع در نتیجه و افزایش درآمد خودمان از شیوه های نا معتبر و زود بازده برای سریعتر قرار گرفتن کلمات کلیدی مد نظر شما در موتورهای جستجوگر استفاده نخواهیم کرد.

آقای سئو ایران افتخار دارد به پشتوانه بهره مندی از این تیم فوق حرفه ای با سال ها تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت ، نوید قرار گرفتن تمام کلمات مورد نظر و پربازدید مرتبط با کسب و کار و خدمات قابل ارائه توسط شما را در کمترین زمان ممکن و به شیوه کاملا اصولی و منطبق بر الگوریتم ها موتورهای جستجو در رتبه اول گوگل و سایر موتورهای جستجوگر را به شما بدهد. با ما ، رتبه اول گوگل باشید

تیم آقای سئو در ایران